საქართველოს საავიაციო ბაზარზე ერთ-ერთი საუკეთესო ფრანგული ავიაკომპანია Air France-ი ბრუნდება. ფრენები თბილისი-პარიზი-თბილისის მიმართულებით 2020 წლის 1 აპრილიდან განახლდება. თბილისის აეროპორტიდან პარიზის ჩარლზ დე გოლის აეროპორტში რეისები კვირაში ორჯერ შესრულდება.
Air France-მა პირველად საქართველოში ოპერირება გასული წლის 31 მარტიდან დაიწყო და 26 ოქტომბრამდე ემსახურებოდა ქართველ მოგზაურებს. ავიაკომპანია 86 წლის წინ, 1933 წლის 7 ოქტომბერს დაარსდა და დღემდე საკმაოდ დიდი პოპულარობით სარგებლობს. მისი მიმართულებების რაოდენაბ 211-მდე აღწევს, რომელშიც 36 შიდა მიმართულებაა, 175 კი საერთაშორისო.
ამ ავიაკომპანიის დაბრუნება ნამდვილად მნიშვნელოვანი მოვლენაა საქართველოს საავიაციო ბაზარზე, რადგან ის პირდაპირ რეისებს ერთ-ერთი ყველაზე მოთხოვნადი მიმართულებით , პარიზში შეასრულებს და საკმაოდ კარგ მომსახურებასა და ფასებს შესთავაზებს ქართველ მომხმარებლებს.