შუმკენტი30 ივნისი 20257 ივლისი 2025FlyArystanავიაბილეთები 658 -დან
დორტმუნდი20 დეკემბერი 20256 იანვარი 2026Wizz Airავიაბილეთები 682 -დან
მემინგენი20 აპრილი 20254 მაისი 2025Wizz Airავიაბილეთები 496 -დან
“ავიაკომპანიებმა აეროპორტების ცვლილების შესახებ ინფორმაცია მგზავრებს ელექტრონული ფოსტის საშუალებით უკვე აცნობეს. მგზავრების გადაყვანას თბილისიდან ქუთაისისა და ბათუმის მიმართულებით, ასევე ქუთაისიდან და ბათუმიდან თბილისის აეროპორტის მიმართულებით ქუთაისის საერთაშორისო აეროპორტის ოფიციალური გადამყვანი კომპანია Omnibus Express უზრუნველყოფს. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაუკავშირდით სატრანსპორტო კომპანიას.
2023 წლის იანვარი-ივლისის თვის მონაცემებით, ქუთაისის აეროპორტი მგზავრთა რეკორდულ მაჩვენებელს მოემსახურა. აქედან გამომდინარე, რეისების მატებასთან ერთად, ფრენების უსაფრთხოების მიზნით, საჭიროა სააეროდრომო ინფრასტრუქტურის გეგმური სარემონტო სამუშაოების განხორციელება.
ასევე ფრენების უსაფრთხოების მიზნით, აეროპორტში მუდმივად ხდება საერთაშორისო სტანდარტებისადმი შესაბამისობის შემოწმება. მიმდინარე სარემონტო სამუშაოები წლიური გეგმის მიხედვით განხორციელდება, რაც ფრენების გამართული ოპერირების შემადგენელი ნაწილია”- ნათქვამია განცხადებაში.
შეიძინეთ ყველაზე იაფი ავიაბილეთები თქვენთვის სასურველი მიმართულებით, დაგვირეკეთ: 551 907 907 ხელმისაწვდომია ვაიბერიც.